Svět litiny

Dovolujeme  si  Vás  pozvat na naše  stránky  www.svet-litiny.cz , kde  nabízíme  ucelenou  nabídku sortimentu litiny pro stavbu nebo opravu Vašich kamen a krbů.

Naše produkty ze šedé litiny jsou určeny do krbů, kamen, udíren, grilů a kotlů.

Naše  nabídka litinových dvířek  je široká – pecováchlebovákomínovákuchyňskárevizní,  udírenskápizzakamnová.

Velké  množství  těchto  litinových dvířek  se dodává v základní – neupravené formě – bez povrchové úpravy a poté již  záleží  na  Vás jakou variantu úpravu litiny si  upřednostníte.

Nabízíme i povrchové  úpravy dvířek a pečících  trub , kde si můžete si vybrat  z mnoha variant a to již v provedení s koncovou  úpravou:

ČERNÁ  - vypalovací žáruvzdorná barva (až 650 st.)
NIKL - litinová dvířka jsou ručně  upraveny  na stříbrnou  barvu – leštěný nikl, 
MOSAZ -  sortiment litinových dvířek  je ručně upravený jedinečnou technologií do provedení  mosaz-patina-zlato.

Kromě široké  nabídky litinových dvířek a pro doplnění  komplexnosti nabídky  našeho e-shopu nabízíme  i  sortiment  litinových trub na pečení, ať už v provedení s plnými litinovými dvířky nebo dvířky s sklem, které jsou nyní velmi vyhledávané a žádané. 
Jako doplněk doporučujeme dokoupení teploměru, který se dá  jednoduše  nainstalovat do těchto dvířek- viz příslušenství.
V nabídce  jsou  i trouby se smaltovaným  tělem, vybavené i plechem na pečení a pečící  mřížkou  .

V našem e-shopu  naleznete i  nabídku nerezových rámů pro stavbu kachlových  pecí, ať již ve standartních rozměrech, ale jsme  schopni  nechat  zajistit  i rámy dle Vašich požadavků.
Standartní rámy jsme schopni  dovybavit litinovými plotnami, na zakázku i plotnami broušenými ocelovými a jako exkluzivní variantou jsou  plotny sklokeramické.

Sortiment doplňují standartní litinové plotny – tály, různých rozměrů i provedení – plné – úzké  nebo široké, s jedním až třemi otvory.

V neposlední řadě nabízíme široký sortiment litinových roštů –  pecovýchkamnovýchkulatýchroštnice  ale i různé krbové litinové rošty.

Naše stránky pravidelně doplňujeme o novinky, průběžně  probíhají  i různé akční nabídky a proto sledujte naše stránky a v případě jakýchkoliv dotazů, možností zlepšení našich stránek nebo jiných podnětů nás kontaktujte přes náš email  info@svet-litiny.cz, nebo na telefonních číslech, které naleznete v sekci kontakt.

Členská sleva: 
5%