Domus Naturalis

Lidé při své snaze o inovaci často zapomínají či snad přehlíží fakt, že příroda mnohdy nabízí velmi dobrá a jednoduchá řešení bez nutnosti vynaložit velké množství energie například na výrobu či dopravu. Moderní doba přinesla mnoho nového, ale také hlubší poznání kvalit toho starého. Díky prohloubení znalostí o vlastnostech tradičně používaných stavebních materiálů se současní architekti a stavaři stále více a ve větší míře k těmto materiálům vrací.

Hnacím motorem naší činnosti je touha tvořit a aktivně se tak podílet na vzniku kvalitního zázemí pro život. Při tom se snažíme používat převážně přírodní materiály jako je dřevo, sláma, rákos, nepálená hlína a další. Práce s těmito materiály nás baví a zároveň věříme, že má velký smysl. Navazujeme na tradice našich předků a tím tyto tradice udržujeme stále živé. Našim cílem je kvalita a udržitelnost, nejvyšší odměnou pak dobrý pocit z kvalitně odvedené práce.

 

Napište mi o všem, co vás zajímá...

Týká-li se dotaz záměru stavby kamen, uveďte prosím místo stavby.
Zaškrtněte, prosím, čeho se týká Váše zpráva.
V případě potřeby mi můžete zaslat pudorys, projektovou dokumentaci domu, nákresek nebo fotografie kamen, aj., co budete považovat za důležité.
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp pdf rar zip.
CAPTCHA
Tato otázka slouží k ověření že jste skutečný návštěvník a ne spamový automat.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.