Spokojené stavby

Jsem stavební inženýrka. Mám vystudovanou fakultu stavební na ČVUT. Po škole jsem pracovala přes 10 let ve firmě AVE ARCHITEKT a.s. v Plzni. Od roku 2010 jsem autorizovaná inženýrka v oboru pozemní stavby.  

Projektuji klasické stavby, rekonstrukce, ale hlavně se specializuji na přírodní stavby z materiálů jako je dřevo, sláma a hlína. Nabízím konzultace, odborné vedení a technickou podporu pro ty, kteří potřebují pomoci s procesem postavení domu. Organizuji workshopy, semináře a odborné přednášky.

Projekty

Nabízím komplexní přístup k projektům a to včetně usazení domu do terénu a zohlednění jeho tvaru vzhledem k okolí. Kladu důraz na pochopení požadavků investora, aby se výsledek maximálně přiblížil vysněnému bydlení. Z tohoto důvodu spolupracuji s dalšími odborníky a specialisty. Projektuji jak klasické stavby, tak v poslední době převážně stavby z přírodních materiálů jako je dřevo, sláma a hlína.

Inženýring

Správný postup, rozsah a zvládnutí komunikace s úřady jsou důležité při projednávání povolení stavby. Nabízím pomoc při komunikaci s úřady, tak aby zdárně proběhlo povolení stavby.

Poradenství

Mohu Vám pomoci již ve fázi koupi pozemku nebo při zvažování ideální podoby stavby. Nabízím konzultace Vašeho záměru se zkušenými odborníky a se stavebním inženýrem, který posoudí technicko-provozní souvislosti, upozorní na zákonná omezení výstavby v rámci dané lokality, srozumitelně vysvětlí požadavky místního stavebního úřadu, apod.

Realizace stavby

Aktivně se účastním realizace staveb z přírodních materiálů. Mohu zajistit workshopy vedené odborníky na dané téma. Ti Vám pomohou odborně vést část stavby a lidé, kteří přijdou na workshop, Vám pomohou s realizací, takže je za víkend hotovo :-). Mám kontakty na dobrovolníky, kteří rádi přijdou pomoci a něco se naučit. Více informací v sekci workshopy, kde jsou zaznamenané proběhlé akce.
Mám kontakty na místní řemeslníky (v Plzeňském kraji), kteří dobře zvládají svoje řemeslo. S některými intenzivně spolupracuji při projektování. Mohu zajistit půjčení horizontální míchačky na hliněné omítky pro Plzeňský kraj.

 

 

Napište mi o všem, co vás zajímá...

Týká-li se dotaz záměru stavby kamen, uveďte prosím místo stavby.
Zaškrtněte, prosím, čeho se týká Váše zpráva.
Chci formou emailového zpravodaje získávat informace o slevách, novinkách a konaných akcích webu hlinenakamna.cz
V případě potřeby zašlete půdorys, projektovou dokumentaci domu, kresbu nebo fotografii kamen, aj., co považujete za důležité.
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp pdf rar zip.
CAPTCHA
Tato otázka slouží k ověření že jste skutečný návštěvník a ne spamový automat.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.