Tierrafino - jílové omítky a barvy, benátský štuk, marocký štuk - tadelakt, dusaná hlína

Společnost Tierrafino vám nabízí široký sortiment stavebních materiálů, které nejsou jen krásnou konečnou omítkou ve vašem domě nebo na pracovišti, ale byly vytvořeny způsobem, který přispívá ke zdraví a životnímu prostředí.

Pro interiéry dodáváme jílová omítka Tierrafino Finish, hliněná omítka Tierrafino Base, jílová barva Tierrafino ipaint, omítková barva Tierrafino Tpaint, jílový štuk Tierrafino Listro, vápenný štuk Tierrafino Stone Tadelakt, dusaná hlína na stavby a konstrukce, Tierrafino Contact podklad, Tierrafino Fix jílový fixativ a další podobné produkty.

Tierrafino Stone tadelakt je vhodný nejen pro použití v interiéru, ale také se může použít jako vnější omítka. Navazuje na marocký vápenný štuk. Na našich webových stránkách můžete získat rozsáhlé informace o našich produktech a službách, a v případě potřeby a zájmu si můžete udělat objednávku. Kontaktujte nás pro osobní poradenství, konkrétní informace, nebo jakýkoliv dotaz!

Napište mi o všem, co vás zajímá...

Týká-li se dotaz záměru stavby kamen, uveďte prosím místo stavby.
Zaškrtněte, prosím, čeho se týká Váše zpráva.
Chci formou emailového zpravodaje získávat informace o slevách, novinkách a konaných akcích webu hlinenakamna.cz
V případě potřeby zašlete půdorys, projektovou dokumentaci domu, kresbu nebo fotografii kamen, aj., co považujete za důležité.
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp pdf rar zip.
CAPTCHA
Tato otázka slouží k ověření že jste skutečný návštěvník a ne spamový automat.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.