Lipnice nad Sázavou u Havlíčkova Brodu

Typ projektu: 
Svépomocná výstavba s odborným dohledem
Celkové náklady: 
140 000 Kč vč. DPH
Stav projektu: 
5

Technická specifikace

Výkon: 
4.50 KW
Typ ohniště: 
Bezroštové ohniště
Délka tahů: 
4.7 m
Doba akumulace: 
6 hodin
Externí přívod vzduchu: 
ne

Koupě krásného domu pod hradbami hradu v obci Lipnice nad Sázavou neznamenalo pouze nákladnou rekonstrukci celého domu dle představ nových majitelů. Každý starý dům s velkou duší potřebuje tradiční kachlová kamna, a tak si majitel před sebe postavil velkou výzvu je postavit. Středně těžká kachlová kamna stavěná na hlínu o 4,5 KW výkonu vytopí nejen obývací místnost spojenou s kuchyní, ale také halu a dětský pokojíček v horním patře. Dům je vytápěn plynovým kotlem, takže kamna zde budou plnit funkci sekundárního topidla, které v případě zimního výpadku elektrického proudu spolehlivě vytopí polovinu domu.

Napište mi o všem, co vás zajímá...

Týká-li se dotaz záměru stavby kamen, uveďte prosím místo stavby.
V případě potřeby mi můžete zaslat pudorys, projektovou dokumentaci domu, nákresek nebo fotografie kamen, aj., co budete považovat za důležité.
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp pdf rar zip.
Všechny Vaše dotazy rád osobně zodpovím. Vaše emailová adresa bude automaticky zařazena do mého adresáře pro občasný informační zpravodaj. V případě, že nemáte zájem o zasílání informací, použijte pro Váš dotaz emailovou adresu v sekci Kamnář a stavitel.
CAPTCHA
Tato otázka slouží k ověření že jste skutečný návštěvník a ne spamový automat.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.