Svratouch u Svratky

Typ projektu: 
Svépomocná výstavba s odborným dohledem
Stav projektu: 
3

Technická specifikace

Výkon: 
4.00 KW
Typ ohniště: 
Sporákové ohniště
Externí přívod vzduchu: 
ne

"Sním o spaní na peci a čerstvém voňavém chlebu. A ráda bych si kamna postavila sama. Je to reálné?", napsala mi začátkem tohoto roku zájemkyně o svépomocnou stavbu kamen.
Zpočátku mě tento dotaz trochu překvapil, ale teď můžu s radostí potvrdit....ano, je to reálné. Zdravotní sestra z Vysočiny se rozhodla splnit si svůj dávný sen a společně se svými dětmi staví zděný sporák s ležením. Hliněnákamna.cz v tomto projektu odborně dozorují a sem tam napomohou kamnářským umem. Sporák to navíc není nikterak malinký a svou plochou zabere čtvrtinu obytné místnosti. Kromě varné plotny a pečící trouby má sporák plnit hlavně "funkci spánkovou a relaxační", tedy odvážná stavitelka si sporák navrhla především pro vysněnou relaxaci a spánek na prohřáté peci po vzoru našich tradičních pohádek. A když už pohádkově, tak i pohodlně po mnoha schůdcích (ovšem hrášek i matrace tu zatím chybí). :-)  Výstavba je v plném proudu, do Vánoc si paní majitelka přeje vše dokončit a my se těšíme na finální podobu a na vůni čerstvě upečeného chleba...

Napište mi o všem, co vás zajímá...

Týká-li se dotaz záměru stavby kamen, uveďte prosím místo stavby.
Zaškrtněte, prosím, čeho se týká Váše zpráva.
Chci formou emailového zpravodaje získávat informace o slevách, novinkách a konaných akcích webu hlinenakamna.cz
V případě potřeby zašlete půdorys, projektovou dokumentaci domu, kresbu nebo fotografii kamen, aj., co považujete za důležité.
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp pdf doc docx ppt pptx gz rar tar zip.
CAPTCHA
Tato otázka slouží k ověření že jste skutečný návštěvník a ne spamový automat.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.