Spřátelené stránky

Alman - knihkupectví a nakladatelství

Knihkupectví CZ s.r.o. - nakladatelství, původního názvu Nakladatelství Alman s.r.o. a v úplném počatku od r. 1994 Jiří Alman. Vydávám knihy v edicích Cesta k úspěchu, poznání a duchovna i channellingu. Jako další pak knihy o permakultuře od Seppa Holzera a jeho dětech z Rakouska. V nabídce mám několik různých typů/žánrů knih, zbytky z mých předešlých eshopů, od jiných nakladatelství. Tyto knihy mají většinou 70% slevy.

Nahrávací studio Aluna

Ve spojení s krajinou, v domácké rustikální atmosféře a přitom obklopeni profesionální nahrávací technikou. Hledání tajemství svého zvuku ve vyváženém akustickém prostředí, tvarovaném materiály a liniemi přírody.

Fotogalerie: 
Prihlásit se k odběru Spřátelené stránky

Napište mi o všem, co vás zajímá...

Týká-li se dotaz záměru stavby kamen, uveďte prosím místo stavby.
V případě potřeby mi můžete zaslat pudorys, projektovou dokumentaci domu, nákresek nebo fotografie kamen, aj., co budete považovat za důležité.
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp pdf rar zip.
Všechny Vaše dotazy rád osobně zodpovím. Vaše emailová adresa bude automaticky zařazena do mého adresáře pro občasný informační zpravodaj. V případě, že nemáte zájem o zasílání informací, použijte pro Váš dotaz emailovou adresu v sekci Kamnář a stavitel.
CAPTCHA
Tato otázka slouží k ověření že jste skutečný návštěvník a ne spamový automat.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.