Tesaři

Stavíme srdcem - Michal Pořický

Představujeme Vám naší novou práci, jejímž posláním je pomoci vytvořit a zhmotnit Váš domov.

Domov ve kterém Vám bude dobře, dům který pro Vás bude oázou klidu, hluboké regenerace a také zdrojem radosti. Dům s duší, který bude vyjadřovat Váš životní příběh.

Fotogalerie: 

Domus Naturalis

Lidé při své snaze o inovaci často zapomínají či snad přehlíží fakt, že příroda mnohdy nabízí velmi dobrá a jednoduchá řešení bez nutnosti vynaložit velké množství energie například na výrobu či dopravu. Moderní doba přinesla mnoho nového, ale také hlubší poznání kvalit toho starého. Díky prohloubení znalostí o vlastnostech tradičně používaných stavebních materiálů se současní architekti a stavaři stále více a ve větší míře k těmto materiálům vrací.

Tesař Sláma & přátelé - dřevostavby, střechy, slaměné domy

Se svými přáteli řemeslníky realizuji tesařské konstrukce jako zahradní altány, pergoly, automobilová stání, malé domky, krovy, nebo celé rodinné domy. To vše včetně dodávek veškerého materiálu.

Fotogalerie: 
Prihlásit se k odběru Tesaři

Napište mi o všem, co vás zajímá...

Týká-li se dotaz záměru stavby kamen, uveďte prosím místo stavby.
V případě potřeby mi můžete zaslat pudorys, projektovou dokumentaci domu, nákresek nebo fotografie kamen, aj., co budete považovat za důležité.
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp pdf rar zip.
Všechny Vaše dotazy rád osobně zodpovím. Vaše emailová adresa bude automaticky zařazena do mého adresáře pro občasný informační zpravodaj. V případě, že nemáte zájem o zasílání informací, použijte pro Váš dotaz emailovou adresu v sekci Kamnář a stavitel.
CAPTCHA
Tato otázka slouží k ověření že jste skutečný návštěvník a ne spamový automat.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.