Vrbičky - specializujeme se na zakázkové provedení vašich vrbových představ ať už ze živého či suchého proutí

Vrbové proutky prochází rukama naší rodiny už po několik generací. Práce s nimi uchvátila také mně, ale u pletení suchého proutí nezůstalo. Díky mému zájmu o permakulturu a znalostem našich přátel se ke mně dostaly informace o tom, co všechno je možné tvořit s vrbovým proutím. Že je to stejně krásné a užitečné jako košíkářské výrobky a ještě se to zelená a roste. Za velké podpory rodiny a přátel pak od roku 2007 postupně vzniká tato firma. Naším přáním je, aby vrbové stavby dělaly alespoň takovou radost našim zákazníkům, jakou nám dělá jejich tvoření. Naším cílem je neustálé zdokonalování naší práce, otevřenost k novému i využívání širokých zkušeností a inspirací ze zahraničí. Jsme otevření spolupráci a vážíme si jí na rovině našich zákazníků, zaměstnanců i firem. Rádi bychom rozšířili sortiment používaných druhů vrb a nabídli jejich odběr coby materiálu pro domácí použití. Stávající workshopy bychom rádi obohatili o zábavnou a umělecko tvořivou variantu stavění či pálení vrbových soch a jiných prvků, v zahraničí velmi oblíbenou pro teambuilding, pro děti či různé zvláštní příležitosti.

Napište mi o všem, co vás zajímá...

Týká-li se dotaz záměru stavby kamen, uveďte prosím místo stavby.
V případě potřeby mi můžete zaslat pudorys, projektovou dokumentaci domu, nákresek nebo fotografie kamen, aj., co budete považovat za důležité.
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp pdf rar zip.
Všechny Vaše dotazy rád osobně zodpovím. Vaše emailová adresa bude automaticky zařazena do mého adresáře pro občasný informační zpravodaj. V případě, že nemáte zájem o zasílání informací, použijte pro Váš dotaz emailovou adresu v sekci Kamnář a stavitel.
CAPTCHA
Tato otázka slouží k ověření že jste skutečný návštěvník a ne spamový automat.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.